Kāpēc izvēlēties granulu apkuri?

Apkures katlu tirgū populārākie ir granulu katli. Galvenā atšķirība no tradicionālajiem (malkas, ogļu) apkures katliem ir tā, ka jūs iegūstat pilnībā automatizētu, tīru un efektīvu apkures sistēmu par ļoti pieejamu cenu. Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm. Gandrīz jebkuru cietā kurināmā vai degvielas apkures katlu ir iespējams aprīkot ar granulu degli. Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam.

Granulu katli ir ērti tīrīšanā, un katla vadība ir viegli saprotama. Katli ražoti no 6mm karstumizturīga tērauda. Granulu sadegšanas dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus.

Mūsu piedāvātajiem  apkures katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja. Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs reizi nedēļā katlu iztīrīt un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi 3 dienās!

Mūsu piedāvātos apkures katlus ir iespējams aprīkot ar universālo degli, kas ļauj kurināšanai izmantot lauksaimniecības pārpalikumus t.i. graudu pelevas, rapša un salmu, siena granulas kā arī apkurei izmantot pašus graudus, kas ievērojami samazina apkures izmaksas. Protams, iespējams kurināt arī ar kokskaidu granulām un oglēm.


Zemāk redzamas aptuvens cenu salīdzinājums energoresursu izmaksām 200m2 lielai mājai .