KIPI ROT POWER – kas tas ir? 

KIPI ROT POWER ir granulu deglis, kuru var uzstādīt praktiski jebkuram centrālās apkures katlam, tādējādi modernizējot esošo apkures katlu nomainot pret granulu vai biomasas apkures katlu. Ja Jums šobrīd ir ogļu, malkas vai gāzes apkures katls – jūs to ātri un viegli varat pārtaisīt, pateicoties šīs ierīces ērtai uzstādīšanai, uz granulu apkures katlu.

Attēlā: KIPI degļa darbības princips.

Apnicīgās degļa tīrīšanas ēras beigas...

Standarta degļi, kas šobrīd pieejami tirgū jātīra līdz 2 reizēm nedēļā. Mūsu piedāvātais deglis izmanto inovatīvo tīrīšanas mehānisma -  sadegšanas kameras rotāciju un gaisa pūtēju, lai deglis nav jātīra vispār . Darbības princips ir ļoti vienkāršs, un, kā jau mēs visi to zinām, tad vienkāršākais risinājums vienmēr ir labākais.

Sadegšanas kameras rotācija lietošanā ir ļoti ērta un komfortabla, pateicoties tam jūs,  ietaupāt laiku, kas jums nav jāatvēl degļa tīrīšanai un dod iespēju darbam ar zemākas kvalitātes granulām un lauksaimniecības granulām.

Kāpēc man vajadzētu izmantot KIPI granulu degli?

· Naudas ietaupījums
Granulas ir konkurētspējīgs apkures materiāls, salīdzinot ar cita veida cieto kurināmo. Mūsu granulu deglis izmanto īpašu gaisa masas sadalījumu, kas rada efektīvāku sadegšanu un samazina izdedžu emisiju. Turklāt ar mūsu degli var sadedzināt zemas kvalitātes un lauksaimniecības granulas, kas standarta degļiem parasti izraisa izdedžu uzaugumus - un tā darbs vairs nav iespējams. 

· Jūs taupāt savu laiku
KIPI deglis, pateicoties sadegšanas kameras rotācijai, darbosies visu sezonu bez tīrīšanas. Tikai šad un tad būs nepieciešams uzpildīt granulas tvertnē. Deglis pats aizdegas un nodziest – bez Jūsu iejaukšanās – Jūs droši varat doties prom no mājām uz pāris dienām, un sekot līdzi degļa darbībām internetā.

· Mums rūp Jūsu komforts un ērtības
Granulu kurināmais ir tīrs, bez putekļiem un neveido apkures katla aizaugšanu. Turklāt, kā jau iepriekš tika minēts – degkameras rotācijas dēļ – jums nav jātīra deglis. Tā tiešām ir milzīga atšķirība, salīdzinot ar šobrīd pieejamajiem risinājumiem tirgū.

· Rūpes par saviem mīļajiem
Pateicoties tam, ka deglis pats attīras un darbojas pastāvīgi bez uzraudzības un, turklāt, viņa darbības var redzēt internetā, daudzi cilvēki izvēlas šādu iespēju, lai vecākos ģimenes locekļus - nodrošinātu ar lētu un drošu siltumu. Vienīgais pienākums, laiku pa laikam, papildināt granulu tvertni.

· Inovatīva vadība
Pateicoties inovatīvam kontrolierim to ir ļoti viegli izmantot.

· Rūpes par vidi 
Granulas ir ekoloģisks kurināmais. Mums rūp vide ap sevi un mīļajiem. Dūmi kas tiek izvadīti no skursteņa ir tīri un bez smakas.

· Jūs varat būt mobils
Degli var kontrolēt ar Interneta sarpniecību, lai arī kurā pasaules malā jūs atrastos.

 

-  degļa uzstādīšana un uzturēšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša ! 

 

Kur es varu izmantot KIPI degli – kam tas paredzēts?

KIPI degļi  paredzēti, ja jūs meklējat alternatīvu metodi, jūsu mājas apkurei, vai arī, ja jūsu uzņēmums meklē ekoloģisku un lētu siltuma avotu. Ja apsverat izmantot granulas kā apkures materiālu – tad mūsu piedāvājums ir radīts tieši jums. 

KIPI degli var svienot ar jebkuru katlu, kuram ir pelnu krātuve – centrālapkures katlu, tvaika katliem, rūpniecības katliem, krāsnīm un cita veida kurtuvēm.

Mūsu degļi ir paredzēti:

·         Mājsaimniecībām
Ja jums ir māja un Jūs meklējat naftas, ogļu , malkas vai gāzes apkures katlam alternatīvu, tad mēs ieteiktu granulas: tīru, zaļu, ļoti ērti lietojamu, kā arī izmaksu ziņā konkurētspējīgu materiālu. Jūsu pašlaik esošā apkures katla modernizētšanai uz citu cieto kurināmo.

·         Valsts institūcijām, skolām un viesnīcām

Jūs varat modernizēt savu esošo apkures katlu to pārveidojot ekoloģiskā un lēta siltuma avotā. Ļoti svarīgi, ka, izmantojot mūsu degli nav nepieciešama papildus persona, kas nodarbosies ar apkures katla apkalpi – mūsu degļi darbojas patstāvīgi un nav nepieciešama to tīrīšana.

·         Rūpniecībai
Degļus KIPI var izmantot ne tikai privātmājas apkurei, bet arī maizes ceptuvēs, žāvētavās un citās nozarēs. .