Pateicoties koksnes ekoloģiskajām raksturīpašībām, Eva Calòr silda vidi, kurā jūs dzīvojat videi draudzīgā veidā. Eva Calòr kamīni sadedzina granulas, atjaunojamu un ekoloģisku degvielu.

Kāpēc izmantot kamīnu kā apkures avotu? Koksne ir atjaunojams enerģijas resurss. Atšķirībā no tā, kas rodas, sadedzinot fosilo kurināmo, piemēram, dīzeļdegvielu, gāzi vai akmeņogles, kas ir resursi, kuriem ir jābeidzas un negatīvi ietekmē vidi, kad par koksnes sadedzināšanu var runāt par nulles ietekmi uz vidi. Pretstatā šiem kurināmā veidiem, kad tās sadedzina, koks izplata oglekļa dioksīda daudzumu, kas ir ekvivalents tam, ko tās augšanas laikā absorbē. Šo procesu sauc par oglekļa ciklu.

 

Eva Calòr ražo pilnu siltuma ražošanas sistēmu klāstu. Ražošanas līnijas, pārrauga ļoti pieredzējuši darbinieki. Tas garantē izcilu un sertificētu kvalitāti, kā rezultātā tiek ražotas ļoti drošas un uzticamas krāsnis. Eva Calòr ražo krāsnis, kas atbilst ikviena klienta vajadzībām un gaumei. Eva Calòr piedāvā klientiem kvalitāti, elastīgumu un konkurētspēju: trīs svarīgākie kritēriji nepārtraukti mainīgajā mūsdienu tirgū.

Eva Calòr granulu apkures kamīni aprīkoti ar mūsdienīgiem LED displejiem un elektronisko vadību, kas nodrošina nepārtrauktu kamīna darbību un regulāciju. Darbības ar vadības paneli ir iespējams veikt, vienkārši nospiežot dažas pogas uz vadības paneļa. Informācija par krāsns darbības stāvokli tiek parādīta uz displeja un ar LED indikatoriem. Programmēšanas režīmā uz displeja tiek parādīti visi parametri, kurus ir iespējams mainīt.

   .